OFERTA

 Queen's Studio Stylizacje Kosmetyka Katowice


 Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi 2d-6d

Do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs używam profesjonalnych kosmetyków hypoalergicznych, renomowanych firm. Rzęsy są miękkie i delikatne, imitują perfekcyjnie naturalne rzęsy. Do metody 2d-5d używam rzęs naturalnych (norka syberyjska). 
Czas zabiegu: 1h - 1,5hKompleksowa stylizacja paznokci z przedłużaniem


 • - Rekonstrukcja paznokci obgryzionych, zniszczonych
  Obgryzanie paznokci - Jest to nawyk, którego bardzo trudno jest się oduczyć. Paznokcie poddawane ciągle powtarzającym się uszkodzeniom mechanicznym oraz działaniu enzymów zawartych w ślinie stają się cienkie, łamliwe, rozdwajają się, przeszkadzają i "zahaczają o wszystko" wyzwalając potrzebę ciągłego ich obgryzania. Gdy jest to proces wieloletni, płytka paznokciowa stopniowo staje się mniejsza, a w skrajnych przypadkach całkowicie zanika. Opuszki palców stają się duże i wystają poza poziom płytki paznokciowej. U osób, które obgryzają paznokcie, płytka jest zdeformowana, bruzdowata, posiada szereg wgłębień. Bardzo często równoległym problemem u tych osób jest nadmierny wzrost skórek. Jest to wywołane działaniem enzymów zawartych w ślinie, które pobudzają skórki do wzrostu. Często skórki narastają na prawie całą płytkę, która i tak jest krótka. 
  Wiele osób ma problem z obgryzaniem paznokci. Gdy nie pomagają żadne preparaty dostępne w sprzedaży, skuteczną alternatywą może okazać się np. przedłużenie paznokci żelem. Takie paznokcie nie od razu będą wyglądały idealnie, ale wystarczy kilka wizyt u stylistki alby odzyskały estetyczny wygląd.
  Przez najbliższe 2-3 miesiące klient musi przygotować się na częstsze wizyty w naszym gabinecie. Pierwsza wizyta po zabiegu odbywa się po 7-10 dniach, następna po kolejnych 10 dniach, a kolejne wizyty sukcesywnie co 2 tygodnie. Jeśli klientka nie będzie pilnowała terminów to nie ma szans na wyprowadzenie obgryzionych paznokci z takiego stanu.
  Wyprowadzanie obgryzionych paznokci jest procesem długotrwałym i mozolnym. Warto jednak poddać się takiej stylizacji aby nasze paznokcie wyglądały ładnie, a dłonie były zadbane.

  Zdobnictwo paznokci


  NOWOŚĆ! Zabieg parafinowy

  - manicure klasyczny
  ( przygotowanie i opracowanie płytki paznokcia, usunięcie skórek, odżywki i malowanie paznokci )
  - manicure SPA
   Odprężający zabieg obejmujący zabiegi SPA dłoni ( kąpiel w odżywczych bąbelkach, relaksujący masaż olejkami aromatycznymi, peeling skóry dłoni i maseczkę na dłonie) oraz tradycyjnym manicure
  ( przygotowanie opracowanie płytki paznokcia, usunięcie skórek, malowanie paznokci)  - manicure Japoński

  to zabieg odżywczy, który wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia oraz  zasila ją w składniki naturalne.
  Manicure japoński polecany jest szczególnie dla paznokci łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokcia, prowadząc do jego wzmocnienia oraz wzbogaca go w ważne witaminy. Ponadto zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. W skład preparatów wchodzą: witaminy witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego. Zabieg polega na wsmarowaniu pasty w płytkę paznokcia. Skoncentrowane  w paście składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji oraz wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Następnie wcześniej nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder. Powoduje on zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda czy detergenty.
  Efekty widoczne są od razu w postaci ładnego, jedwabistego połysku, który utrzymuje się  ok. 2 tygodnie.  Po tym czasie należy przeprowadzić zabieg ponownie.
  Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

  Kosmetyka twarzy
  Kawitacja - peeling kawitacyjny

  Masaż twarzy

  Maski algowe


  BONY UPOMINKOWE Voucher


  * Szukasz pomysłu na oryginalny prezent?
  - POLECAM Bon Upominkowy na wybraną usługę !
  Zrób bliskiej osobie prezent - wykup dla niej wybraną usługę z oferty Queen's Studio i podaruj  jej bon upominkowy.
  Odwiedziło nas